Jesteśmy architektami

Lubimy różne wyzwania

Specjalizujemy się w projektach użyteczności publicznej dużej skali, ale równie chętnie projektujemy budynki mieszkalne i biurowe.

Szczególnym sentymentem darzymy projekty związane z transportem publicznym: terminale lotniskowe, stacje metra, zajezdnie tramwajowe.

Z zapałem projektujemy obiekty sportowe (w szczególności stadiony).

Z przyjemnością podejmujemy się pracy przy projektach o odmiennej skali: od informacji wizualnej, przez wnętrza, po planowanie przestrzenne i urbanistykę.

Forma i wygląd budynku

są dla nas ważne, jednak projektując zawsze pamiętamy o końcowych użytkownikach budynku. O codziennym życiu mieszkańców, o roztargnionych podróżnych, o zapalonych kibicach.

02_01

Jesteśmy praktykami

Lubimy opracowywać piękne koncepcje, ale wiemy, że równie ważna jest faza wykonawcza oraz nadzór nad realizacją. Bo to właśnie końcowe etapy projektu decydują o finalnym efekcie oraz o pozytywnych relacjach z klientem.

Jesteśmy dobrze zorganizowani. Wiemy, że tylko dobra organizacja umożliwia płynne przeprowadzenie projektu przez meandry procesu inwestycyjnego. Wiemy też, że dla dobrej organizacji konieczna jest skuteczna koordynacja, a ta wymaga z kolei efektywnej komunikacji. Nie unikamy więc rozmów.

Mamy bogate portfolio

Wypracowaliśmy je - między innymi -w trakcie
ponad 10-letniej pracy w strukturach firmy Estudio Lamela.

03_01